Vánoce s Minelabem

24.08.2013 19:54

  Ne, není to brzy. Je to akorát. Pěkné Vánoce, nadílka začala. Stejně jako každý rok i letos najdete u detektorů kovu Minelab skutečný přehršel originálního příslušenství.

Detektor kovů Minelab CTX 3030

 Multifrekvenční CTX 3030   je pravděpodobně nejlepší detektor kovů na současném trhu. Malý bonus za 8,500,- Kč: Extra sonda NAVÍC!

 

Detektory kovů Minelab E-Trac STARTER a E-Trac EXTRA sety

Považte, máte skutečnou multifrekvenční technologii,  a vynikající poměr reálný hledací výkon/cena. Detektor kovu Minelab E-Trac patří mezi TOP  nejprodávanějších profi detektorů kovů.

 

Detektory kovů Minelab Safari STARTER a Safari POWER sety

V detektoru kovů Safari konstruktéři panelů elektroniky v konstrukčních laboratořích Minelabu nazdobili multifrekvenční technologii snadností a  jednoduchostí ovládání. Detektor si osvojí začátečník, to se není třeba bát, jenže má k dispozici výkon profesionálního detektoru. A toho se bát uživatelé také nemusí. O to přeci jde až na prvním místě. Hluboko a přesně.

 

Detektor kovů Minelab X-Terra 705

Jeden z jednoznačných bestsellerů Minelabu. Tři různé pracovní frekvence-Máte je v jednom detektoru. A k tomu impozantní výhodu, nabízenou v režimu  prospecting mód. Jak chcete, ale tohle máte za 15.500 korun včetně DPH. Přístroj je na pomezí poloprofesionálních a profesionálních detektorů kovů. Vlastně, X-Terra 705 je jedním z nejprodávanějších přístrojů vůbec.

 

Detektor kovů Minelab X-Terra 505

Jak se máte v klidu bez vzrušení popasovat s tím, že za 12.500 Kč vč. DPH si koupíte detektor se třemi pracovními frekvencemi, 26 cm 2D sondou a sofistikovanými patenty v průlomové technologií V-FLEX? Prý to je Minelab, který dokáže dát za málo peněz hodně muziky. Spíš bychom ale mohli říct, že pětsetpětka ty Vánoční koledy solidně přitvrdila.

 

Detektor kovů Minelab Excalibur II

Dle hodnocení hledačů, kteří se opravdu věnují hledání pod vodou, je Excalibur II jedním z nejlepších podvodních detektorů. Pozor pozor, používá technologii FBS. Co to znamená? Znamená to, že máte u tohohle podvodního detektoru  snové diskriminační vlastnosti, které většině konkurenčních přístrojů, jak to říct, no, třeba, co třeba že částečně chybí.

 

Detektor kovů Minelab X-Terra 305

Jak je to možné! Těžko přetěžko budete hledat stejně dobrý a stejně nebo lépe vybavený začátečnický digitál do deseti tisíc korun. Dvojitá radost - dvě frekvence, a to střední a vyšší, úplně funkční, v jednom detektoru, s laděnými sondami na každou z uvedených frekvencí. Vyjímečný hobby detektor v uvedené cenové hladině.

 


 

 

Čemu se věnujeme

Školení a výuková soustředění s detektory

Praktické semináře pro hledače Říká se, že cvičení dělá mistra. To platí i pro praktický život. Pořádáme bezplatné semináře pro hledače s detektory kovu. Zaměřujeme se na značky Minelab, Tesoro, C.Scope a Nokta. Program bývá většinou na našem stěnovém testovacím polygonu Lovecká chata. Ten je poblíž dobré u Světlé nad Sázavou, v malebném uzavřeném údolí u...

Analogové výpravy aneb společná hledání

  Setkání hledačů s detektory kovu   Pořádáme každý rok někoik výprav pro fanoušky a příznivce detektorů kovů. Jmenují se Analogovky. Cílem je pohodové setkání uživatelů našimi značkovými detektory kovu. Akce pořádá DETEKTOR CENTRÁLA. Jak se dozvědět o akci? Sledujte kalendář akcí na některém z našich webů. Nebo nám napište do kontaktů. Není...

Audio testy stříbro železo a jak zní detektor kovu

Zvuková poradna aneb tohle si poslechněte. Když jsem začali jsme pracovat na audiotestech detektorů, inspirovali jsme se tady. Na našem webu, kde třeba u detektorů AH Detectors výrobce zákazníkům rovnou v manuálu ukázal, jak bude jaká odezva vypadat. Nemyslím, že to je něco co by uživatelé našich značkových detektorů nedovedli pochopit, a použít, a...

Nahlídněte do naší domácí základny

Nabízíme několik snímků z našeho zázemí.  Většinou jsme stejně s hledači v terénu. Probíráme co a jak, ladíme, ukazujeme, diskutijeme, předvádíme. Podívejte se na několik archivních snímků z našeho zázemí, i to je třeba, vzpomenut si jak šel čas a jak jsme žili. Hledání s detektory kovu podle nás je sice tak trochu o nálezech, ale je to hlavně o...

Tesoro

Společnost Tesoro patří mezi nejstarší značky detektorů vůbec. Tesoro zůstává stále po celá desetiletí firmou rodinnou, což je v dnešní době věc již nevídaná. Jack Gifford byl v době jejího vzniku již jedním z nejvýznamějších konstruktérů detektorů na planetě. Řadil se tak k velmi úzké skupince lidí, kteří mají na svědomí vznik většiny nejpřevratnějších...